אחוזת שרה

מתוך כתבה שהתפרסמה עלהמקום והפעילות:

ילדי פנימיית אחוזת שרה בבני ברק עמדו נרגשים מול המדריכים החסונים. עוד כמה דקות הם יהפכו לחברים של ממש ב"דניס הישרדות". הפרויקט המיוחד, שמתקיים בעוד שש פנימיות, מחבר בין 250 ילדים ללוחמי הג'יו-ג'יטסו הקשוחים. הילדים עוברים תהליך עצמתי, פיזי ונפשי, שמבוסס על ה-"שש כבוד" של ד"ר דניס הנובר – מפתח שיטת "דניס הישרדות": כבוד לאלוהים, כבוד לדגל, כבוד למשפחה, כבוד למורה, כבוד לחברים, כבוד לעצמך. השבוע הכריזו המשרד לביטחון פנים, בשיתוף "הקרן לידידות" על "שבוע בלי אלימות". בכל המוסדות שבהם פעילה התכנית מדווחים על ירידה באלימות של ילדים ושיפור בעוד תחומים.

את השיעור החגיגי, שבסופו יקבלו הילדים לראשונה חליפות ג'ודו לבנות ומגנים מיוחדים, מעביר גיא הנובר, בנו של דניס וממשיך דרכו. מתחילים בחימום ומתיחות ועוברים לתרגול נפילות וטכניקות קרב בסיסיות. הילדים מרותקים. שקטים, משתדלים לבצע במדויק את הוראותיו של גיא. הוא מדבר אליהם בשפה המיוחדת של אבא שלו שמשלבת קשיחות והומור.השיעור מסתיים. גיא והמדריכים מעניקים מדליות לילדים המצטיינים ולציון גבאי, מנכ"ל הקרן לידידות, שמממנת את כל הציוד לפרויקט. בפינת החדר ממתינה ערימת תיקים חדשים.

הילדים מוציאים מהניילון את חליפות הג'ודו ומנסים ללבוש לבד. המדריכים עוברים בניהם ומסייעים עם המכנסיים הרחבים, החולצות המוזרות ובקשירת החגורה.

נעמדים לצילום חגיגי – ההתרגשות ניכרת בעיניים של כולם. הצעד הראשון והמשמעותי בדרך להפוך למתאבקי ג'ו-ג'יטסו של ממש כבר מאחוריהם.

ניתן לתמוך בפעילות של עמותת דניס הישרדות באמצעות תרומות פתורות ממס בארה"ב - לחץ כאן

button-donate

 

 

IMG_3372

IMG_3327

סגור לתגובות.