חוג מיוחד לנשים חודש ראשון בחינם

זה עשרות שנים שעמותת "דניס הישרדות" יחד עם המכון המרכזי בהרצליה פועלת לטובת הקהילה IMG-20150610-WA0017ומקיימת פעילויות התנדבותיות נרחבות עבור נוער במצוקה, אוכלוסיות בעלי צרכים מיוחדים, חיילים בודדים בצה"ל ועוד. זה בנוסף לרשת מכונים בארץ ובעולם אשר עוסקת בלימוד אמנות הלחימה של "דניס הישרדות ג'יו ג'יטסו" והטמעת ערכי הכבוד ודרך ארץ במתאמנים ומתאמנות מכל הגילים ומכל חתכי האוכלוסיה.
"דניס הישרדות ג'יו ג'יטסו" היא אמנות לחימה ישראלית אשר פותחה על ידי מייסדה, ד"ר דניס הנובר, המחזיק בדרגה של חגורה שחורה דאן עשר, ושזוכה להכרה בכל העולם בנוסף להכרה כאן בישראל על ידי רשות הספורט. על פעילותו בעולם אמנויות הלחימה מזה עשרות שנים בארץ, זכה לאחרונה ד"ר הנובר לאות הכרה של שרת הספורט והתרבות, אשר מצטרף לשורה ארוכה של אותות וציונים לשבח שקיבל במשך השנים.
לאור האלימות הגוברת בחברה הישראלית, הוחלט לאחרונה על ידי ד"ר הנובר ובנו גיא שמשמש כסגן נשיא השיטה תחת אביו, להרחיב את הפעילות למען הקהילה ולפתוח בהתנדבות חוג מיוחד לנשים. מטרת החוג היא להעניק כלים שימושיים ופרקטיים לנשים על מנת שתוכלנה להתמודד עם תקיפות וארועים אלימים שעשויים לקרות ביום יום. הלימוד ואימון באמנות לחימה, בסביבה תומכת ומבוקרת, תורמת לבטחון העצמי והשלווה הנפשית, ומאפשר לאדם לטפל בצורה טובה יותר במקרים של עימות או אלימות, הן ברחוב, בעבודה או אפילו בבית.course (34) החוג יתקיים במרכז "דניס הישרדות ג'יו ג'יטסו" בשדרת שבעת הכוכבים בהרצליה, אשר צמוד למכבי האש וקניון שבעת הכוכבים, ויתקיים בימי שלישי בשעה 20:00, החל מהראשון לאוקטובר 2013. החוג פתוח לכל נערה ואשה שבריאותן תקינה, חובה על כל משתתפת להצטייד באישור רפואי.
פרטים והרשמה:

  • מרכז "דניס הישרדות" הרצליה: 9541648 09
  • שניר בן ישי: 6765443 052
  • אריק עבדו: 2424762 054
  • אדוארד לינדנבאום: 4561860 050