אימון לבעלי צרכים מיוחדים

אתה צריך גישה מיוחדת על מנת לעזור לאנשים בעלי צרכים מיוחדים.
dennis-met-5.1לחיות בביטחון ובכבוד!

מה מפריע לך או לילד שלך, להתקדם בחיים, לממש את הפוטנציאל שלך, את הפוטנציאל שלו? מגבלה רגשית? פיזית? נפשית? מגבלה שיכלית? האם הדין הוא לתת למגבלה להשתלט על חייך או חיי ילדך ולהפוך אותך/ו לקורבן אולטימטיבי? או ישנה אפשרות ללמוד להחזיר לך או לילדך שלך את השליטה על חייך או חייו?
"דניס הישרדות" הינה שיטת הגנה עצמית אוניברסלית המאפשרת לכל אדם להכיר את עצמו, את יכולתו ואת מגבלותיו הגופניות והנפשיות , ומאפשרת לו לגלות גבולות חדשים. "דניס הישרדות" היא שיטה אוניברסלית כי, להבדיל משיטות רבות אחרות, היא מתאימה את עצמה לאדם ולא דורשת מהאדם להתאים את עצמו לשיטה. לכל אדם יכולות להיות בעיות ומגבלות אך התפקוד היומיומי ואיכות החייו יהיו, בסופו של דבר, תלויים בהתייחסותו של האדם למגבלותיו ולאמונתו בעצמו ובכוחותיו הפנימיים. ישנם הרבה אנשים שצריכים מישהו שינחה ויראה להם את הדרך לחיים מאושרים ובריאים.

 

אנו, ב"דניס הישרדות" מאמינים שאין דבר כזה "לא יכול", יש רק "לא רוצה".
 בשעורים פרטיים או בקבוצות יחודיות קטנות נלמד אותך למצוא את הכוחות הטמונות בך, לפרוץ את הגבולות. האמונה בכוחו הפנימי של המתאמן מאפשרת לו למצוא דרכים חלופיות לעשות דברים ולחיות חיים רגילים וטובים יותר. חקר היכולת העצמית, על ידי התנסויות מגוונות מרחיב את האופקים, מחזק את הביטחון העצמי, מעלה את הדימוי העצמי ומוביל לעצמאות מרבית. הלמידה אינה משפיעה רק על הביטחון האישי של המתאמן, אלא על כל תחומי החיים ומשנה את היחס של האדם אל עצמו, של האדם את סביבתו ושל הסביבה אליו, ללמוד על החיים מניסיון של הצלחות וכישלונות של אחרים.
למי מתאימה התוכנית

  • ילדים/ות, נערים/ות, בוגרים/ות בעלי בטחון ודימוי עצמי נמוך (שעורים פרטיים במטרה לשלבם בקבוצות רגילות)
  • ילדים עם בעיות הסתגלות בבית הספר (שעורים פרטיים במטרה לשלבם בקבוצות רגילות)
  • ילדים עם מוגבלויות גופניות (אפשרות להשתלבות בקבוצות רגילות)
  • מאותגרים שכליים
  • מאותגרים נפשית

נסה לראות את הדברים החיוביים והטובים בחיים ובעיקר להיות שלם מאושר עם עצמך.
האימונים הינם בקבוצה או באימון אישי
צור קשר עם מדריך הקבוצה לקבלת פרטים והסברים נוספים :

יניב ברק : 050-6543016
מייל : janivbarak@gmail.com

תמיד צריך להיות ערני וחזק כי לכל אדם זכות לחיות בביטחון ובכבוד!

ללמוד על החיים מניסיון של הצלחות וכישלונות של אחרים.