כוחות בטחון ולוחמה בטרור

dennis-met-3.1 דניס השתתף כחייל קרבי במלחמת ששת הימים, מלחמת יום כיפור ומלחמת לבנון הראשונה בכל שאר המלחמות הדריך הגנה עצמית ולחימה נגד טרור לחיילים בשטח.
שיטת "דניס הישרדות" הינה שיטת לחימה אפקטיבית עם מעל לארבעים שנות נסיון בלחימה.
בזמנים של מלחמה היה מייסד השיטה, ד"ר דניס הנובר, דאן 10 מגיע עם קבוצה של אנשים עד למוצבים הרחוקים ביותר אשר בשטחים בהם מתנהלת לחימה מתמדת, תוך כדאי סיכון עצמי גבוה, והעביר אימונים בהישרדות, תחת אש, על מנת לעלות את המוטיבציה של ההחיילים ובכדאי לשפר את יכולתם הגופניות.
שיטת דניס הישרדות ג'יו-ג'יטסו היא לא סתם עוד שיטת אומניות לחימה, היא דרך להישרדות בחיי היום יום, מיטב חנכייה התנדבו לצבא והגיעו לאמן לוחמה בטרור ביחידות קרביות מהמובחרות ביותר, ואחר כך אף המשיכו חלקם להדריך במוסדות ממשלתיים.
שיטת דניס הישרדות ג'יו-גיטסו מתייחסת למצבי תקיפה בראיה גמישה וכוללת, המשלבת טכניקות מטווח קצר (סכין, אגרוף, ביטה, וטכניקות הישרדות שונות) לטווח ארוך (אקדח,רובה) , בעמידה ועל הקרקע, נגד יריב אחד או יותר, כנגד יריב היכול להיות חמוש בסכין, אקדח, מקל או כלי לוחמה אחרים.
dennis-met-3.2כאשר הכלים הראשונים והעיקרים בשימוש איש הביטחון הם הידיים והרגליים שלו חייב איש הביטחון לשלוט בצורה מלאה בגופו ובנפשו על מנת לשרוד מצב של מתקפת טרור או כל איום אחר על חייו או על חיי אחרים, במהלך האימונים בשיטת דניס הישרדות ג'יו-ג'יטסו המודעות והערנות שלו מחוזקות תוך כדאי הכרה ביכולות הגופניות והנפשיות שלו, ובמגבלותיהם של הכלים העומדים לרשותו (סכין ואקדח).אימון להשתמש בהגיון, בלב, ברוח ובגוף – זה תקופת חיים של הישרדות.
"דניס הישרדות" הינו כלי חיוני והכרחי לכל מי שעוסק בתחום הביטחון ולכל מי שחפץ להתמקצע בתחום הביטחון, במיוחד מול אוכלוסייה אזרחית.
דניס הישרדות מציעה מגוון אימונים לאנשי בטחון לפרטים אנא צרו קשר עם המרכז הארצי לדניס הישרדות ג'יו-ג'יטסו, טלפון וכתובות רלוונטיות נוספות נמצאות תחת דף סניפים באתר.